زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
  • تاریخ انتشار : 1402/11/08 - 11:17
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 370
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

نخستین جشنواره ملی فرهنگی هنری جوان ایران برگزار می‌شود

نخستین جشنواره ملی فرهنگی و هنری جوان ایران، با هدف ترویج فرهنگ جوانی جمعیت و تشویق آحاد مردم خصوصا زوج‌ های جوان به فرزند آوری و تبیین خطرات پیری جمعیت با بهره ‌گیری از ابزار رسانه و ظرفیت هنرمندان با تولید و تامین محتوای رسانه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش وب‌دا همدان، فراخوان این جشنواره از ۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ به شکل رسمی منتشر و اطلاع رسانی شد و مهلت ارسال آثار از سوی هنرمندان و متقاضیان به شرکت در این جشنواره تا ۳۰ بهمن ماه تعیین شد که با توجه به موضوع مهم آن و مضامین ذکر شده درفراخوان، پیش‌ بینی می‌‌شود با استقبال مناسبی از سوی جامعه هنرمندان حرفه ‌ای و علاقمند و فعالان مستندنگاری مواجه شده و تعداد آثار مناسب با ظرفیت به دبیرخانه جشنواره، تولید و عرضه شود.
 
علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌ توانند با مراجعه به پورتال رسمی جشنواره به نشانی: www.javaniranfestival.com برای بارگذاری آثار خود اقدام کنند.
 
دبیرخانه جشنواره ملی فرهنگی و هنری جوان ایران نیز با نشانی اهواز، اتوبان گلستان، روبروی سازمان برق خوزستان، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز، ساختمان مرکزی، طبقه دوم، مدیریت روابط عمومی و شماره تماس ۰۶۱۳۳۱۱۳۵۱۹ آماده پاسخگویی به هنرمندان می‌ باشد.
 
  • گروه خبری : اطلاعیه,اخبار
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
سردبیر  خبر
خبرنگار

سردبیر خبر

نشانی: 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 10
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 23819
تعداد کاربران بر خط 0